HTML
قالب حرفه ایی اداری و معرفی خدمات شرکت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- HTML (http://4html.ir)
+-- انجمن: قالب در html (/Forum-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-html)
+--- انجمن: قالب آماده (/Forum-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87)
+--- موضوع: قالب حرفه ایی اداری و معرفی خدمات شرکت (/Thread-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA)

قالب حرفه ایی اداری و معرفی خدمات شرکت - هادی صفرزاده - 06-02-2013 06:24 AM

سلام، چند وقت پیش یکی از دوستان درخواست ریپ این قالب رو داده بودن که بنظر خودم قالب خیلی خوبیه برای معرفی خدمات یه شرکت یا اداره، منتها این قالب به فارسی ترجمه نشده و انگلیسی هست.

[تصویر:  service.jpg]

دمو: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای فارسی سازی پیام خصوصی بدهید.

قالب پیوست شد.

RE: قالب حرفه ایی اداری و معرفی خدمات شرکت - شب به شب - 08-02-2013 11:15 AM

برای شیرتیرانیکس هم میشه استفاده کرد

RE: قالب حرفه ایی اداری و معرفی خدمات شرکت - شاهین سمیع عادل - 08-02-2013 09:17 PM

قالب های html قالب های بیس همه سیستم های مدیریت محتوا هستند و فرقی نمیکند که برای کدام سیستم مدیریت محتوا استفاده شوند .
برای استفاده از این قالب ها نیاز به آن است که تا حدود به کدنویسی آشنایی داشته باشید . اگر آشنایی ندارید از طریق انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جناب دهشیری مدیر آن انجمن سفارش دهید تا برایتان انجام دهند .

RE: قالب حرفه ایی اداری و معرفی خدمات شرکت - امیر حنبفه - 14-03-2014 04:54 PM

با سلام خدمت مدیریت سایت آقای شاهین سمیع عادل

ببخشید من تازه تصمیم به یاد گیری طراحی وب سایت کردم
می خواستم ازتون بپرسم ازین قالبی که معرفی کردین چطوری می شه استفاده کرد؟
حالا ترجمه شدنش به کنار فقط میخوام بدونم که چجوری میتونم ازش استفاده کنم؟

ممنون میشم اگه لطف کنین راهنماییم کنینتصویر: /images/smilies/1.gif

RE: قالب حرفه ایی اداری و معرفی خدمات شرکت - شاهین سمیع عادل - 15-03-2014 07:14 AM

با سلام خدمت شما دوست گرامی قالب های HTML که در این انجمن معرفی می گردند به دو روش مورد استفاده قرار میگیرند :
روش اول : همین قالب عینا استفاده می شود : فایل های قالب را در هاست سایت آپلود می کنند و به صورت استاتیک طراحی وب سایت را صفحه به صفحه انجام می دهند.
روش دوم : این قالب HTML را برای یک CMS بازنویسی و آماده می کنند: در این روش طراح وب سایت ، سایت را به روش داینامیک طراحی کرده . در این روش استفاده از این قالب ها نیاز به دانش برنامه نویسی دارد.  قالب HTML معرفی شده را به وسیله برنامه نویسی برای یک سیستم مدیریت محتوا ( جوملا ، وردپرس ، دیتالایف انجین ، دروپال و ... ) آماده می کنند.
شما اگر تازه شروع کرده اید بهتر است در ابتدا در مورد سایت های استاتیک و داینامیک تحقیق کنید. اگر تبحری در برنامه نویسی ندارید می توانید وب سایت خود را با CMS ها طراحی نمایید که در این صورت یک وب سایت به صورت داینامیک خواهید داشت. ساده ترین CMS وردپرس ( مشابه با سیستم وبلاگ ) و دیتالایف انجین می باشند و شاید سخترین CMS ها به لحاظ کارکرد دروپال باشد.