امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ست کردن قالب با سیستم اختصاصی
آفلاین ام سی سافتv
کاربر انجمن

*
کاربر انجمن
اعتبار: 0
ارسال: #1
ست کردن قالب با سیستم اختصاصی

با سلام و عرض خسته نباشید

اقا من میخوام این قالب(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)رو برای سایتم(tickbux.ir/bux) ریپ بزنم حالا ریپ که میزنم بلد نیستم ستش کنم بنظرتون چیکار باید بکنم که ستش کنم چون هر کاری میتونم نشد که نشد اگر کمکم کنید ممنون میشم
03-05-2015 09:11 PM
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آفلاین شاهین سمیع عادلv
بنیانگذار و مدیر کل سایت

مدیر کل سایت
اعتبار: 65
ارسال: #2
RE: ست کردن قالب با سیستم اختصاصی

باسلام خدمت شما
ریپ کردن قالب وب سایت های دیگر از نظر اخلاقی و حرفه ای کار درستی نیست و در این انجمن در مورد این مباحث راهنمایی صورت نمیگیرد. 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

04-05-2015 08:31 AM
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
                                 علم تجربه ای است شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی HTML محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار